Vikšrinis kopiklis laiptais LG 2004 + 360 rotation

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LG 2004 + 360 rotation
  259900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Keliamoji galia 130 kg arba 150 kg. Šiuo kopikliu galima naudotis, net ypatingai ankštose laiptinėse, kopiklis gali apsisukti vietoje 360º.
   

 • Vikšrinis laiptų kopiklis LG 2004 + 360 rotation. Galima naudotis tiek patalpų viduje, tiek ir ant laiptų lauke.
  Šis modelis turi papildomus ratukus manevringumui padidinti ankštose laiptinėse. Todėl šiuo modeliu bus patogu naudotis net laiptų aikštelėse kurios atitinka tik minimalius aikštelės dydžio reikalavimus, t.y. 98x98cm (L formos laiptinėms) arba 98x170cm (U formos laiptinėms). 
  Įrenginio techninius parametrus rasite atsidarę šią nuorodą.
  Gaminiui suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija.

  LG2004 + 360 rotation (keliamoji galia iki 130kg.) - kaina 2599EUR.
  LG2004/150 + 360 rotation (keliamoji galia iki 150kg.) - kaina 2849EUR.

  Dažniausiai užduodami klausimai apie LG 2004 + 360 rotation laiptų kopiklį: 

  1. Kuo šis modelis skiriasi nuo LG 2004 - BASIC modelio? Esminis skirtumas nuo pigesnio modelio – papildomi manevravimo ratukai. Jei laiptinės aikštelė maža, ir jos išmatavimai yra labai arti minimalių leistinų aikštelės išmatavimų – rekomenduotume rinktis tik LG 2004+ 360 rotation modelį kuris skirtas mažesnėms erdvėms.
  2. Ar reikalingas specialus vežimėlis norint naudotis šiuo laiptų kopikliu? Šiam laiptų kopikliui yra tinkami visi universalūs suglaudžiamo rėmo neįgaliųjų vežimėliai. Svarbiausia, kad vežimėlis turėtų palydovui skirtas stūmimo rankenas ir kopikliui užtektų vietos pilnai įvažiuoti po vežimėliu. Kitokio tipo neįgaliųjų vežimėliams pritvirtinti prie laiptų kopiklio gali reikti įsigyti papildomus fiksavimo elementus, kurie yra tvirtinami prie laiptų kopiklio.
  3. Ar reikia fizinių pastangų naudojantis šiuo laiptų kopikliu? Reikia tik minimalių įgūdžių ir fizinių pastangų pritvirtinant vežimėlį prie kopiklio. Kopikliui kopiant laiptais reikia tik laikyti nuspaudus tinkamą valdymo mygtuką.
  4. Ar šis kopiklis kopia bet kokio tipo laiptais? NE, šis modelis skirtas tik tiesiems laiptų maršams. Šis kopiklių tipas negali būti naudojamas ant sraigtinių/spiralinių laiptų, taip pat ir ant posūkinių laiptų pakopų.
  5. Ar galima šį kopiklį naudoti privačiame name? Galima, jei laiptai yra ne statesni kaip 35 laipsniai ir laiptų aikštelė atitinka gamintojo nustatytus minimalius išmatavimus.
  6. Ar laiptų kopikliai yra kompensuojami valstybės, ligonių kasų ir pan.? NE, šie įrenginiai yra nekompensuojami.

  Turite daugiau klausimų – susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime išsamų atsakymą.