Vikšrinis kopiklis laiptais LG 2004 BASIC

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LG 2004 BASIC
  229900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Keliamoji galia iki 130kg. Skirtas naudoti visuomeniniuose pastatuose arba daugiabučiuose.

 • Vikšrinis laiptų kopiklis LG 2004 – BASIC. Galima naudotis tiek patalpų viduje, tiek ir ant laiptų lauke. Optimalus kainos ir techninių savybių santykis. Jei laiptinės aikštelė kurioje naudosite šį įrenginį yra pakankamai erdvi, tuomet šis modelis kaip tik jums.
  Įrenginio techninius parametrus rasite atsidarę šią nuorodą.
  Gaminiui suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija.

  Dažniausiai užduodami klausimai apie LG 2004 – BASIC laiptų kopiklį:

  1. Kuo šis modelis skiriasi nuo LG 2004 modelio? Esminis skirtumas nuo brangesnio modelio – nėra papildomų transportavimo ratelių. Jei laiptinės aikštelė maža, ir jos išmatavimai yra labai arti minimalių leistinų aikštelės gabaritų – rekomenduotume rinktis brangesnį LG 2004 modelį kuris skirtas mažesnėms erdvėms.
  2. Ar reikalingas specialus vežimėlis norint naudotis šiuo laiptų kopikliu? Šiam laiptų kopikliui yra tinkami visi universalūs suglaudžiamo rėmo neįgaliųjų vežimėliai. Svarbiausia, kad vežimėlis turėtų palydovui skirtas stūmimo rankenas ir kopikliui užtektų vietos pilnai įvažiuoti po vežimėliu. Kitokio tipo neįgaliųjų vežimėliams pritvirtinti prie laiptų kopiklio gali reikti įsigyti papildomus fiksavimo elementus, kurie yra tvirtinami prie laiptų kopiklio.
  3. Ar reikia fizinių pastangų naudojantis šiuo laiptų kopikliu? Reikia tik minimalių įgūdžių ir fizinių pastangų pritvirtinant vežimėlį prie kopiklio. Kopikliui kopiant laiptais reikia tik laikyti nuspaudus tinkamą valdymo mygtuką.
  4. Ar šis kopiklis kopia bet kokio tipo laiptais? NE, šis modelis skirtas tik tiesiems laiptų maršams. Šis kopiklių tipas negali būti naudojamas ant sraigtinių/spiralinių laiptų, taip pat ir ant posūkinių laiptų pakopų.
  5. Ar galima šį kopiklį naudoti privačiame name? Galima, jei laiptai yra ne statesni kaip 35 laipsniai ir laiptų aikštelė atitinka gamintojo nustatytus minimalius išmatavimus.
  6. Ar laiptų kopikliai yra kompensuojami valstybės, ligonių kasų ir pan.? NE, šie įrenginiai yra nekompensuojami.

  Turite daugiau klausimų – susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime išsamų atsakymą.